Logowanie

ceneobaner 7b6b9764bda8145a33870fc4144992ad8f055d

Ostatnie na forum

2wedkarstwomorskie 1seaangel 3rejswedkarski

Reklama

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ...

Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/08 18:29 #72644

• Dano
  • Dano Avatar
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 524
Aloha
Powstał plan wyjazdu na ryby. Dlaczego dla wybranych? Ano dlatego, że trzeba być nieźle pozytywnie pierdolniętym, żeby dymać na ryby 500 km z Trójmiasta, mając do tego świetne łowiska u siebie :P Do tego należy być spinningistą :woohoo: :woohoo:
Zew przygody wędkarskiej jest jednak silniejszy i trzeba mu sprostać.
Szczegóły poniżej:

1. Termin – 30 kwiecień (sobota ) wyjazd na miejsce i siedzimy od 30 kwiecień do 05 maja. Z rana 5 maja wypad do domów. Wymaga to trzech dni urlopu ,ale mamy 4 pełne dni na miejscu. Przesunąłem termin na po majówce, bo od 1 maja dopiero możemy łowić bolki i esoxy

2. Miejsce: Odra w okolicach Zielonej Góy - szczegóły dla tych, którzy będą jechać :P

3. Plan wędkarski jest następujący: mamy 4 dni na ryby i nocki też. Nocujemy na terenie ośrodka wczasowego. Doba w pokoju 100 zł za dwie osoby. Apartament dla 6 osób - 300 zł. Łowimy na Odrze i/lub na niedużym jeziorze, gdzie mieszkają przyjemne okonie i szczupaki. W Odrze - masa boleni i kleni. Plus wszystkie wielkorzeczne ryby :)
Okręg PZW Zielona Góra. Nie odławiają, nie ma rybaków, kłusownictwo na niskim poziomie - sporo kontroli. Rybostan fajny - byłem kilka razy, wiem, znam :)
średnio co 100 metrów jest główka. Długa, wysoka i fajna :) Jezioro - strefa ciszy, więc wiosła lub elektryk.

4. Jak łowimy? - jak pisałem wyjazd skierowany do spinningistów. Warto zabrać łodzie lub pontony. Jest masa główek, ale ta część która jest dostępna z pewnością będzie obsadzona miejscowymi - tak zawsze jest w tego typu weekendy. A łódź czy ponton otwiera nam wodę praktycznie bezgranicznie. No nie całkiem ,bo w części są Niemcy, ale wędkarsko jest super.

5. Decyzje powinny zapaść do końca miesiąca najpóźniej. Miejsca noclegowe jeszcze są, ale wykruszają się w tempie dość znacznym. To w końcu za niecałe 2 miesiące :)

Pytania, zgłoszenia itp zapraszam tu lub na priv :)

dla zachęty fotka miejscówki :P

Dwie pewne osoby już mam, czyli Balon i ja :)
Ktoś jeszcze się odważy?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr75, Gadda

Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/08 23:03 #72666

• Piotr75
  • Piotr75 Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 1284
Fajny pomysł...Odra to zajebista rzeka... Tak jak piszesz podstawa to pływadło, oczywiście ze spaliną;)
Połamania...:)
Za tę wiadomość podziękował(a): Dano

Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/08 23:16 #72667

• Dano
  • Dano Avatar
  • Platynowy forowicz
Piotr75 napisał:
Fajny pomysł...Odra to zajebista rzeka... Tak jak piszesz podstawa to pływadło, oczywiście ze spaliną;)
Połamania...:)

I to jeden z wielu na ten rok :)
Będzie się działo, bo dookoła komina to dupy wędkarsko nie urywa :evil:
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr75, Hof

Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/09 05:50 #72674

• Balon
  • Balon Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 3690
Jeżeli ktokolwiek kto nie posiada pływadełka byłby zainteresowany to zapraszamy, są chęci to i są pływadła :)

Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/12 10:20 #72844

• Dano
  • Dano Avatar
  • Platynowy forowicz
Heh :)
Tak czułem, że ten wypad to polecimy we dwóch :cheer:
:P :P :P :pinch:

Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/12 15:36 #72856

• Daniel
  • Daniel Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 201
Pomysł mega zawsze chciałem jechać nad Odrę ale z wolnym gorzej ja bym zaproponował weekend od 06.05 do 08.05 wtedy tylko jeden dzień trzeba wziąć wolnego. wyjechać można nawet w czwartek po pracy i w piątek od rana można już łowić wyjazd niedziela 12 max 15 i jest git. No ale to taka moja propozycja jak jesteście na TAK to ja jade na bank

Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/12 16:09 #72857

• Dano
  • Dano Avatar
  • Platynowy forowicz
Mi niestety pasuje tylko ten termin i niestety zmiana nie wchodzi w grę - mam potem inne wyjazdy zaplanowane - Rugia, Szwecja, zawody Garmin Fishing Series itp.
Nie dość, że się nakłada, to jeszcze Żona mogłaby mieć tak zwany problem :)

Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/12 16:21 #72858

• Daniel
  • Daniel Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 201
no tak właśnie myślałem ze już będziecie mieli wszystko dograne. Zostaje mi życzyć wam połamania i wklejcie pare fotek odrzańskich kabanów chociaż na fotkach pooglądamy.
pozdro

Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/12 17:04 #72863

• Dano
  • Dano Avatar
  • Platynowy forowicz
Daniel napisał:
no tak właśnie myślałem ze już będziecie mieli wszystko dograne. Zostaje mi życzyć wam połamania i wklejcie pare fotek odrzańskich kabanów chociaż na fotkach pooglądamy.
pozdro

organizuj wyprawę we własnym terminie - podpowiem co i gdzie :)

Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/15 05:52 #73014

• Balon
  • Balon Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 3690
Potwierdzam że jadę na 100 % już :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Dano

Re:Zwariowana majówka - propozycja dla wybranych! Odro, przybywamy ... 2016/03/15 06:57 #73019

• Dano
  • Dano Avatar
  • Platynowy forowicz
O to to to to :-).

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Moderatorzy: Wiktor, Hof
Czas generowania strony: 0.327 s.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki..

Akceptuje pliki cookies z tej strony.
EU Cookie Directive Module Information