Logowanie

ceneobaner 7b6b9764bda8145a33870fc4144992ad8f055d

Ostatnie na forum

2wedkarstwomorskie 1seaangel 3rejswedkarski

Reklama

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wyjazd integracyjno wędkarski

Wyjazd integracyjno wędkarski 2015/09/04 10:53 #59098

• Jarek
  • Jarek Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 484
Panowie nie czaić się dawać jakieś propozycję ja myślę max do 200 km bo rzeczywiście szkoda czasu na dojazdy. Dano jesteś z mazur nie ma tam jakiejś fajnej wody ? Toć to kraina tysiąca jezior :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyjazd integracyjno wędkarski 2015/09/04 10:56 #59099

• Balon
  • Balon Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 3690
Dla mnie teren to cały kraj :) Ważne żeby szansa na duże ryby była.

Wyjazd integracyjno wędkarski 2015/09/04 11:08 #59100

• Dano
  • Dano Avatar
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania: 524
Jarek napisał:
Panowie nie czaić się dawać jakieś propozycję ja myślę max do 200 km bo rzeczywiście szkoda czasu na dojazdy. Dano jesteś z mazur nie ma tam jakiejś fajnej wody ? Toć to kraina tysiąca jezior :)

Jest dużo fajnej wody, ale... Zawsze jakieś jest. Warto przypomnieć sobie, ile łódek na Martwej można spotkać z Olsztyna :P
Szczupak i okoń - Dadaj. Wielka, fantastyczna i chimeryczna woda. Jest baza noclegowa. Ale tam się nie łowi lekko(czyt łatwo). Oczywiście służę wiedzą na temat jeziora i zwyczajów ryb, ale spływanie o kiju to częsta przypadłość.
Chętnie się zbierzemy nad Dadaj, ale teraz to nie jest najlepszy moment - będą Mistrzostwa Polski i co weekend jakieś zawody i treningi. Co prawda na 1000 ha ciężko zrobić tłok, bo np na Garminie było 86 załóg plus sędziowskie łodzie, a jak się wszystko rozpłynęło to nawet nie było widać, że zawody.
Także chętnie, ale chyba nie teraz. :cheer:
Bardzo dużo zbiorników wymaga łodzi, a nie wiem jak u WAS/ NAS teraz wygląda ten temat. Na miejscu są wypożyczalnie po 30 zł doba.

Nie wiem ilu finalnie jest chętnych, bo są ciekawe i kameralne łowiska, gdzie jedna baza noclegowa jest umiarkowana. Należy też pamiętać, że masa Warmińskich jezior to strefa ciszy i elektryk. Więc też trzeba wziąć pod uwagę, że część osób może nie mieć na czym pływać :P

Dajcie mi się tu, że tak powiem rozgościć, a obiecuję że na wiosnę robimy konkretny wypad nad warmińską wodę - zima będzie tym momentem, gdy można wszystko zaplanować.
Jak jest chęć - to układam plan co, gdzie i jak - i wrzucam jako propozycję.

Ten wyjazd jednak nie daje nam zbyt wiele czasu na zaplanowanie. Oczywiście dostosuję się co do miejsca i zawsze coś tam sobie będę łowił - niemniej co do mety, to ciężko mi coś proponować po tej stronie Wisły :cheer:
Za tę wiadomość podziękował(a): portfel333, Jarek, darek2625, Balon, slawito

Wyjazd integracyjno wędkarski 2015/09/04 11:32 #59101

• Balon
  • Balon Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 3690

:D

Wyjazd integracyjno wędkarski 2015/09/09 07:30 #59327

• donkocur
  • donkocur Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 840
Wyjazd piątek godź. 17 miejscowość Wełcz Wielki . Dwa pontony są ,może będzie trzeci ale trzeba będzie załatwić do niego silnik. Slipu na łódki tam nie ma , najbliższy w Grudziądzu. Proszę pisać kto jedzie.

Re:Wyjazd integracyjno wędkarski 2015/09/10 10:39 #59391

• donkocur
  • donkocur Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 840
Rozumiem że nie ma chętnych w to miejsce.w takim razie wyjazd odwołany :-(
Moderatorzy: Wiktor, Hof
Czas generowania strony: 0.299 s.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki..

Akceptuje pliki cookies z tej strony.
EU Cookie Directive Module Information