Logowanie

Szukaj artykułu

Ostatnie komentarze

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wędka Okuma Black Rock Spin 305/25g - prośba o opinie

Wędka Okuma Black Rock Spin 305/25g - prośba o opinie 1 rok 7 miesiąc temu #5371

• Fazi
  • Fazi Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania 342
Witam,

Używa(ł) moze ktoś tej wędeczki? Jak wrażenia przy rzucaniu i holu ryby? Ma jakiś zapas mocy czy nadaje się tylko do łowienia na lekko?
...i pamiętaj, żałuj tylko tego czego nie zrobiłeś...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wędka Okuma Black Rock Spin 305/25g - prośba o opinie 1 rok 7 miesiąc temu #5381

• petros
  • petros Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania 42
Nie mam tego modelu o ktory sie pytasz, ale kupilem w tym roku 2.18 14-42 z przenaczeniem na trolling z lodki. Moim zdaniem wedka odpowiada cenie. Na plus jest blank, sztywny i mocny, ladnie pracuje pod obciazeniem, przechodzi rowno w parabole. Mialem na tej wedce metrowke na jesieni, wedka spokojnie dala rade, a mocy starczylo jej na duuuuzo wiecej. Gorna granica wyrzutu nie jest zanizona a mozna nawet dac 10 gram spokojnie wiecej. Przelotki sa wg mnie nierowno dobrane, tzn szczytowa jest za mala w stosunku do poprzedzajacych, jednak nie przeszkadza to w lowieniu. Uchwyt troche delikatny, ale dobrze trzyma kolowrotek.Ostatecznie przekonalem sie, ze jak dla mnie duzo lepsza jest pelna rekojesc z korka, a nie dzielona, choc do jakosci pianki nie ma co sie przyczepic. Czulosc przecietna, jednak odpowiadajaca zastosowanemu grafitu czyli 40,24, 30. Na plus jest zmniejszona ilosc lakieru na blanku. Wedka ma jednak jedna wade, ciezko ja wywazyc kolowrotkiem. W moim modelu nie wywaza jej Shimano 4000, dlatego wedka sluzy mi jedynie do trollingu. Do normalnego jigowania mi nie odpowiada.Naprawde duzym pozytywem jest blank, reszta wg mnie przecietna, najlepiej sam sprawdz pod kolowrotkiem jak ci lezy w reku.

Odp: Wędka Okuma Black Rock Spin 305/25g - prośba o opinie 1 rok 7 miesiąc temu #5406

• Fazi
  • Fazi Avatar
  • Złoty forowicz
Serdeczne dzięki

Odp: Wędka Okuma Black Rock Spin 305/25g - prośba o opinie 1 rok 7 miesiąc temu #5409

• Daniel
  • Daniel Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania 96
mam model 2.75 albo 2.70 już nie kojarzę cw.25 kupiłem z przeznaczeniem na bolenie największego miałem 60 cm i było spoko wędka jest o akcji parabolicznej z tego względu nadaje się do połowu boleni dobrze amortyzuje ich pierwsze uderzenie.

Odp: Wędka Okuma Black Rock Spin 305/25g - prośba o opinie 1 rok 7 miesiąc temu #5412

• Fazi
  • Fazi Avatar
  • Złoty forowicz
Ok, dzięki. Z opisu producenta (dostępny w necie przy każdej ofercie sprzedaży) jest napisane, że ma akcję szczytową, no ale jak widać nie do końca musi to być prawda :)
Time to create page: 0.259 seconds

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki..

Akceptuje pliki cookies z tej strony.
EU Cookie Directive Module Information